Peeling kwasem glikolowym

O tym, że istnieje wiele sposobów na poprawę kondycji skóry, wie już chyba każdy. Niestety mnogość ta powoduje, że większość z nas nie wie na co się zdecydować. Do wyboru mamy przecież zabiegi chemiczne, galwaniczne, czyli te wykorzystujące przepływ prądu czy ultradźwięki. Co jednak gdy niekoniecznie chcemy się poddawać przepływowi prądu, ponieważ nam nie wolno? Wielu z nas nie zdaje sobie nawet sprawy, ilu ludzi nosi aparaty słuchowe, ma rozruszniki serca czy elementy metalowe, które wspomagają działania stawów. Ta grupa zainteresowanych niestety z założenia nie może poddać się zabiegowi z wykorzystaniem prądu elektrycznego. I to właśnie tej grupie osób zaproponujemy kilka zabiegów, które mogą śmiało być wykonywana na ich ciele. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do dalszej części tego postu. Jeśli tak ekstremalne zabiegi Was przerażają, to proponujemy przeczytać nasz tekst dotyczący peelingów chemicznych: pluru.pl.

Naszą dzisiejszą propozycją są peelingi – na pewno każdy o tego typu zabiegach słyszał. Wielu z nas robi je często w domu. Nie są one jednak wtedy mocno skuteczne, ponieważ w obrocie sklepowym nie ma środków silnych. Mowa tutaj o substancjach o stężeniu sięgającym pięćdziesięciu czy nawet sześćdziesięciu pięciu procent. Oczywiście nie próbujmy buntować się przed takim stanem rzeczy, ponieważ spowodowane jest to względami bezpieczeństwa. Warto wiedzieć, że nawet najłagodniejsze substancje o wysokich stężeniach są niebezpieczne dla naszego zdrowia. Mogą nas poparzyć w momencie nałożenia zbyt dużej warstwy na skórę. Dodajmy do tego jeszcze możliwość dostania się preparatu do oczu.

Ciekawym zabiegiem, który można wykonać w praktycznie każdym salonie kosmetycznym w Warszawie, jest peeling kwasem glikolowym: dermatolog.pl, który odświeży skórę, a także przyśpieszy odbudowę tkanek. Jest to bardzo ważne, ponieważ skóra z czasem traci swoje regeneracyjne właściwości. Oczywiście zabieg ten przeprowadzamy tylko w renomowanym salonie kosmetycznym. Opinie o tego typu miejscach łatwo można znaleźć w sieci: swiaturody.com, wpisując w pasek wyszukiwarki zapytania typu: "kosmetyczka Warszawa" bądź wskazując nazwę konkretnego miejsca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>